Pohár 3. kolo: Sparta Spice-Táty mrskoči 1:2

28.07.2011 23:43

Sparta Spice-Táty mrskoči 1:2 (1:2). Diváků: 34 400. Branky: L.Whitley-L. Chunlin, I. Odvárka. Komentář: Máme odřené uši, ale vítězství je naše. Celek Táty mrskoči naposledy ve své pohárové cestě vyjížděl na hřiště soupeře. A domácí nebyli jednoduchým protivníkem. Vedli totiž od páté minuty 1:0. Pak se ale blýskla nová akvizice mrskočů, čínský záložník Lin Chunlin, který vyrovnal, jen o minutu později otočil skóre Ivo Odvárka. Doáící měli ve druhém poločase více ze hry, ale mrskoče podržel spolehlivý gólman Leoš Kolář. "Rádi bychom se podívali až do pátého kola poháru, což se nám v minulosti už dvakrát podařilo. Tím je zřejmé, s čím půjdeme do příštího pohárového zápasu," nastínil střelec rozhodující branky.