Liga: Táty mrskoči-FC Gremio 5:1

06.11.2010 15:07

Táty mrskoči-FC Gremio 5:1 (3:0). Diváků: 38 583. Branky: J. Gandrup 3, S. Žaloudek, W. Wallis - P. Dovydavičius. Komentář: Mužstvo mrskočů vletělo na svého soupeře doslova jako vítr. Ve čtrnácté minutě už to bylo 3:0 a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto. Hráči FC Gremio byli velmi nedisciplinovaní, čehož výsledkem byly hned tři penalty odpískané proti tomuto týmu. Pokaždé si na značku pokutového kopu míč postavil záložník Jørgen Gandrup a vždy nekompromisně zavěsil. Na své konto si tak připsal svůj druhý hattrick a vyšvihl se na momentálně první místo v tabulce ligových střelců. Soupeři se za stavu 5:0 pro domácí podařilo jednou brankou v 82. minutě už jen výsledek korigovat. "Nyní čeká naši ligu poslední kolo a my musíme doufat ve dvě věci. Že porazíme našeho příštího soupeře z Trutnova a tým Notorsquad zápas nevypustí a vrátí nám tak dluh v podobě titulu, ktrerý jsme pro něj v minulé sezoně v posledním kole vybojovali vítězstvím nad Dudáky," poznamenal manžér mrskočů vinnie69.